Ошибка

У Вас не включен Javascript. Сайт станет доступен только после его включения.
Подать объявление
Добавить в закладки

Гіперекстензія регульована, римский стілець MALCHENKO 45°

Предлагаю Гіперекстензія регульована, римский стілець MALCHENKO 45°
Добавлено Мальченко Тимофей Станиславович 26 Июль 2019 07:41
Цена: 2 670 грн.
Текст объявления:
Лава для гіперекстензії YES-HYPEREXTENSION-UA

Наш сайт: malchenko com ua

Опис "Гіперекстензія тренажер:

Гіперекстензія домашня YES-HYPEREXTENSION - це високоефективний тренажер для тренування спини, який доступний на спортивному ринку України. Перед його розробкою ми обробили об'єктивні наукові дані, що дозволило нам сконструювати гіперекстензію з урахуванням особливостей біомеханіки і фізіології людського тіла при виконанні спортивної вправи гіперекстензія в тренажері, для вашої максимальної безпеки і результативності. Хоча спектр застосування цього тренажера варіюється від домашнього до професійного, наші сучасні і нешкідливі для екології технології виробництва, дають можливість встановлювати лояльну ціну. Наша конкурентна перевага в якості на рівні світових брендів при при низькій ціні. Гiперэкстензiя має металевий каркас, який покритий порошковою стійкою італійською фарбою Inver, яка не містить свинець. Гіперекстензія на YES-HYPEREXTENSION, має оптимальний постійний кут нахилу 45 градусів. Стійка підстава дозволить розвинути високу амплітуду рухів. Гіперекстензія кутова YES-HYPEREXTENSION оснащена м'якими та комфортними подушками, які оббиті високоякісної штучною шкірою, вони допоможуть вам прийняти правильне положення під час тренування. Великі м'які подушки роблять тренажер зручним для атлетів з будь-якою конституцією тіла. Тренажер має упори для стегон, які регулюються пружинним фіксатором з ним тренажер для м'язів спини ідеально підходить для атлетів зрістом від 145 до 190 см;Гарантія стійки для гіперєкстензії YES-HYPEREXTENSION:

При купівлі тренажера "стійка для гиперєкстензії" YES-HYPEREXTENSION на нашому сайті, ви отримуєте 10 РОКІВ гарантії на шви, 365 днів гарантії на механізми і оббивку і 14 днів на повернення відповідно до законодавства України.


Обмеження "тренажер гиперєкстензія для дому" YES-HYPEREXTENSION:

по вазі користувача - 150 кг.Безпека гіперєкстензії HYPEREXTENSION-EL:

Наша компанія ціною нашої репутації гарантує подвійний сліпий радіологічний контроль всієї сировини використовуваної при виробництві, а також готового тренажеру.
Ми використовуємо італійську фарбу компанії "Inver", яка призначена для "контактного" використання і безпечна для людини. Компанія постійно вдосконалює технологію свого виробництва для зниження і виключення шкоди навколишньому середовищу. Наприклад в останні роки "Inver" повністю відмовився від використання токсичних елементів, що містять хром і свинець.


Характеристики лави для гиперєкстензії:

Кут нахилу: 45 градусів;
Довжина тренажера: 108 см.;
Ширина тренажера: 50 см.;
Висота тренажера: 110 см.;
Регулювання висоти упора для стегон: 145-190 см.

Вага тренажера: 16 кг;

Виробник гиперєкстензии: компанія Malchenko, Україна, Кривий Ріг;

Матеріал: Труба профільна 50 * 50 * 2; 40 * 40 * 2.

Стандартний колір оббивки: чорний;

Стандартний колір фарбування: чорний;

Кут нахилу, висота, довжина лавочки для гиперєкстензії, колір оббивки, фарбування, ширина, глибина, висота, її вага, функціонал і і будь-які параметри - можуть бути змінені за бажанням клієнта;Застосування тренажера для спини:
Існує два умовно поділюваних виду занять на лавці для гиперєкстензії, чоловічий і жіночий. Чоловічий спрямований на розвиток в першу чергу розгиначів спини, потім сідниць, а вже потім біцепсів стегна. Жіночий орієнтованний на розвиток біцепса стегна і сідничних м'язів в першу чергу. При будь-якому правильному стилі виконання вправи завжди будуть навантажені три основні м'язові групи - це біцепси стегна, сідниці і довжелезні м'язи хребта або розгиначі.Поради щодо використання дошки для гиперєкстензии:

Ніколи не використовуйте обтяження відразу, для початку вивчіть техніку і знайдіть для себе комфортний і безпечний спосіб тренування на гіперєкстензії;
Піднімайтеся вгору настільки, щоб утворювати пряму, не вище. Опускайтеся вниз щоб ноги і корпус утворювали кут приблизно 90 градусів;
Слідкуйте за диханням і самопочуттям, при больових відчуттях негайно припиніть заняття. Пам'ятайте що це не той вид вправи де є сенс перевантажувати себе, створюючи перевантаження...
Контактные данные:

Комментарии

Комментировать