Помилка

У Вас не ввімкнено Javascript. Сайт стане доступним лише після його включення.
Подати оголошення
Додати в закладки

Книжковий інтернет-магазин "Буклетка"Кривий Ріг

Пропоную Книжковий інтернет-магазин "Буклетка"Кривий Ріг
Додано Наталья Анатолиевна 5.03.2013 16:49
Безкоштовно
Текст оголошення:
www.bookletka.com

Інтернет-магазин «Буклетка» пропонує все, що необхідно для успішного навчання. У нас, Ви, можете придбати підручники і книжки, навчально-методичну літературу для шкіл і ДНЗ, довідники, робочі зошити, прописи, атласи і контурні карти, зошити для лабораторних і практичних робіт, збірники задач, конспекти уроків, конспекти уроків, посібники для підготовки до ЗНО 2013 і ДПА 2013. Ми пропонуємо Вам велику різноманітність розвиваючих товарів для дітей, таких як: авторські методики раннього розвитку, енциклопедії, дитячу літературу, звукові килимки, настільні розвиваючі ігри, літературу для батьків, дерев’яні іграшки, ляльковий театр і набори для дитячої творчості. Вашій увазі широко представлений спектр літератури для вивчення іноземних мов від найкращих світових видавництв, таких як: Oxford, Macmillan, Cambridge, Express Publishing, Longman, Hueber, Hachette, Edi Numen, а також багатьох українських і російських видавництв.
Діяльність нашого інтернет-магазину націлена на те, щоб Ви могли швидко знайти і придбати необхідні Вам книги. Тепер Ви, з легкістю, можете замовити необхідну Вам літературу або підручник онлайн, не виходячи із будинку. У випадку, якщо Ви не знайшли товар, який Вас цікавить, повідомте нам, зручним для Вас способом (написав нам, або ж замовив послугу «Зворотній зв’язок»). Свою покупку, Ви, можете отримати найбільш зручним для Вас способом: замовити доставку книг кур’єром (по Кривому Рогу) додому, у школу, офіс або по пошті наложеним платежом у будь-яку точку України. Спеціалісти нашого книжкового інтернет-магазину «Буклетка» завжди раді відповісти на Ваші питання з 9.00 до 19.00(без вихідних), а також допомогти у виборі якісної літератури.
Перевагою інтернет-магазину «Буклетка» є цінова політика: наші ціни,безумовно, Вас приємно здивують і обрадують. База даних літератури оновлюється щоденно.
Контактні дані:
Схожі оголошення

Коментарі

Коментувати